**** Hotel Francis Palace /ubytovanie Frantiskovy Lazne

Hotel Frantiskovy Lazne Francis Palace
 
Hotel Francis Palace sa nachádza v pokojnej časti kúpeľného mestečka Františkovy Lázne, vyhľadávaného turistami už od čias vlády Františka Jozefa I. a to nielen pre 22 druhov nezameniteľných minerálnych prameňov, o ktorých sú prvé písomné zmienky už z roku 1502. Jeden z nich, prameň Štepánka, je využívaný pri liečebných procedúrach priamo v luxusnom hoteli Francis Palace z kategórie ****.

Františkovy Lázne Hotel Francis Palace ubytovanie:
Moderný hotel Francis Palace ponúka 36 dvojposteľových a 6 jednoposteľových elegantne zariadených izieb. Štandardné vybavenie tvorí samostatná kúpeľňa s WC, chladnička, telefón s priamou voľbou, televízor so satelitným príjmom, rádiobudík, sušič vlasov, trezor a bezdrôtové pripojenie k internetu (WiFi).

Francis Palace hotel ubytovanie Františkovy Lázne reštaurácia:
V hotelovej reštaurácii Francis Palace, ktorá je samozrejmou súčasťou hotela sa servírujú české a medzinárodné špeciality. V rámci terapeutických programov sa pripravuje aj diétna strava. Hosťom je k dispozícii aj šalátový bar a raňajky prebiehajú formou bohatých švédskych stolov. K dispozícii je okrem iného výberová káva Piazza Intenz, kvalitné čaje Pickwick Leafs a tradičné odrodové vína Znovín.

Francis Palace ubytovanie hotel Františkovy Lázne hotelové služby:
Súčasťou luxusného hotela Francis Palace je recepcia, reštaurácia, kaviareň, letná a zimná terasa, výťah, parkovisko strážené kamerovým systémom, zmenáreň, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra a manikúra. Liečebné procedúry zahŕňajú bazén a rôzne druhy kúpeľov. Hosťom slúži aj priľahlá záhrada s posedením a fontánkou minerálnej vody. Všetky služby je samozrejme možné platiť kreditnými kartami. Hotel Francis Palace ponúka aj golfové pobyty spojené s Wellnes ponukou a samozrejmosťou sú Wellnes pobyty s masážami, liečebnými procedúrami, vodoliečbu, termoterapia a veľa ďalších.

Hotel Francis Palace ubytovanie Františkovy Lázne hotelová ponuka:
Pre hráčov golfu sú pripravené zaujímavé zľavy ubytovania a poplatkov za hru, hostia majú nárok na zľavu 20% z Green fee. Túto zľavu získa každý hotelový hosť po predložení potvrdenia o ubytovaní. Potvrdenie na požiadanie vystaví recepčná hotela. Hydrocolon - ako prvý vo Františkových Lázních ponúka hotel Francis Palace hydrocolonovú terapiu, ktorá pomáha pri detoxikácii organizmu, posilňuje imunitu a má priaznivé kozmetické účinky. Pri tejto procedúre sa vyplachuje hrubé črevo. Ubytovanie v luxusnom hoteli Francis Palace prinesie nezabudnuteľné zážitky každému návštevníkovi aj tej najnáročnejšej klienteli.
Hotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - hotel má reštauráciuHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - hotel má vináreňHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace -  kadernictvo - holičstvoHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - možnosť pripojenia na internetHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - k dispozícii letná terasaHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - golfHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - k dispozícii kavareňHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - krytý bazén v hoteliHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - Iybz sú vybavené televízoromHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - Izby s vlastnou toaletouHotel Frantiskovy Lazne Francis Palace - v izbach je telefon